• тел:
  • +38 (0532) 65-65-67
  • e-mail:
  • info@estw.com.ua
Ефективні системи у тваринництві

Ефективні системи в тваринництві - професіоналам від професіоналів

Для досягнення спільної мети,ми вже багато років створюємо для Вас готові, підтверджені практикою, рішення по підвищенню надоїв молока та рентабельності скотарства на базі європейського досвіду. Наші партнери - світові лідери по виробництву новітньої техніки і передових технологій для аграрних підприємств.

Техніка Westermann

Існуюча технологія підгортання корму ручною лопатою, навісним колесом чи трактором із лопатою є малоефективною та застарілою. В Європі їй на зміну прийшла техніка зі шнековим підгортачем. Трактори Westernann не тільки підгортають корм, а й повторно його перемішують. Це підвищує поїдання корму на 1-2 кг сухої речовини, та відповідно збільшує продуктивність корів.

Робот Butler Gold

Вершина автоматизації у підгортанні корму. Техніка працює автоматично, цілодобово, не потребує сну та відпочинку. Робот виконує 30 самостійних виїздів щодоби, підгортає корм до борта кормового столу в розпушеному вигляді, при цьому постійно перемішуючи відсортований корм із свіжим. Цей ефект підвищує апетит у корів!

Техніка для ідеального відбору корму

При класичному для України відборі корму зрушується маса корму, що приводить до його самозігрівання, яке на 10-15% знижує добовий прийом корму. Це мінімум на 10% знижує молочну продуктивність та підвищує захворюваність ваших корів. Для вирішення цієї проблеми, пропонуємо спробувати наше обладнання фірми Stoll та Emily: ковші \"алігатори\", фрези та потужні гідравлічні фронтальні навіски до тракторів різних моделей.

Комбікормові заводи Gruber

Говорячи про хороший комбікормовий завод, ми в першу чергу маємо на увазі наявність професійного змішувача, адже без нього якісне гомогенне змішування взагалі неможливе. Тому під час оглядин заводу ми звернули увагу на дробарку для подрібнення макрокомпонентів із системою аспірації пилу та на професійний змішувач Gruber із гарантованою точністю змішування не менше
як 1:100 000 (10 г/т).

Премікси та кормові добавки для ВРХ

Застосування вітамінно-мінеральних добавок в годівлі забезпечує відмінну перетравність корму і як наслідок, підвищення продуктивності та покращення відтворювальної здатності тварин. Вводячи в раціон наші продукти ми контролюємо процес годівлі і гарантуємо досягнення поставленої задачі. Ви завжди можете звертатися до наших консультантів.

Обладнання для випоювання телят

Мета інтенсивного вирощування – добові прирости у молочний період 900–1000 грамів. При такій інтенсивності можна очікувати від первісток біля 9 000 молока уже у першій лактації. Це можливо досягнути тільки із технікою Urban. За нашим концептом період випоювання становить 60 днів, витрати молока на вирощування одного теляти 350-400 л.

Навісні та стаціонарні зернодробарки Грубер

Дробарки для подрібнення кукурудзи вологістю 30-45% на пасту. Продуктивність 6-50 тон за годину. Паста має високі смакові якості, завдяки тому, що містить лише молочну кислоту, а рівень рН 4,2 відповідає найкращому силосу. Тварини поїдають продукт залюбки. Його перетравлюваність сягає 95% , що перевищує перетравлюваність комбікорму.

Поїлки Suevia для ВРХ

Поїлки німецької фірми SUEVIA спеціально розроблені для оптимального забезпечення тварин водою. Для утворення 1л молока корові потрібно 4 л води. Для 30 л молока - 120 л. води. На сьогодні українська корова випиває 50-60 л води через слабку пропускну здатність поїлок і низький тиск. Ми знайшли рішення цієї проблеми…

Консервування та гігієна кормів

Для якісної заготівлі основних кормів ми контролюємо технологічний процес, та використовуємо біологічний консервант Броузер СІЛАЖЕ П, що гарантує високу якість корму. Рекордні показники були зафіксовані в СТОВ Ломовате, вміст сирого протеїну в люцерновому сінажі - 24%, вміст енергії в кукурудзяному силосі 6,9 ЧЕЛ.

Супутнє обладнання

Прилади які необхідні на кожній молочнотоварній фермі. Колострометри, рефрактометри, мірні стрічки, зонди для випоювання телят та інше обладнання. Користуючись цими інструментами зоотехнік чи ветеринар контролює здоров’ям телят. Мірна стрічка заміняє важкий процес зважування.

Наші переваги

Сервісний супровід

Гарантійний та післягарантійний сервісний супровід та ремонт будь якої складності 24 години на добу!
Сервісний інженер, Москаленко Олег Іванович

Приоритет якості

Альтернатива високоякісним основним кормам відсутня!
Менеджер-консультант, Петренко Анатолій

Націленість на результат

Ми зробимо так, щоб Ваші корови були не просто ситі, а ще й мали високі надої молока!
менеджер-консультант, Зал Маргарита

Креативний підхід

Вивченя світового досвіду, використання сучасної техніки, інноваційні рішення дозволяють будувати дійсно ефективні моделі господарювання.
Комерційний директор, Чуб Олег

Тільки передовий європейський досвід

Інтенсивна співпраця з європейськими партнерами дає можливість вчасно застосувати набутий досвід для досягнення мети.
Керівник відділу розвитку, Слабко Юлія.

Досконала логістика

Стільки скільки треба, туди куди треба, саме тоді коли треба. Хочете доставку на Марс?! Зробимо й на Марс.
Менеджер з логістики, Бутко Наталія

Швидкість оформлення документів

«Бухгалтером потрібно народитися», адже тільки людина з великою витримкою зможе контролювати велику кількість рахунків і цифр. Одним здається що це зовсім не важко, насправді – ні, адже на бухгалтері тримається весь облік – грошовий і матеріальний.
Бухгалтер, Марія Манько

Концептуальні рішення ТМ «Доктор Чуб»

Без дотримання технологій та впровадження інноваційних рішень в управління фермою вітчизняні господарства мають невеликий шанс стати дійсно прибутковими та розвиненими підприємствами.

Основна концептуальних рішеннь – відповідність техніки та товарів інноваційним технологіям, та їх вміле та науково обґрунтоване застосування на практиці. Таке поєднання дозволяє витримувати високі стандарти при виробництві молока, м’яса яловичини, значно удосконалити роботу ферми та віднайти невикористані резерви господарства для його успішного розвитку.
+10%
надоїв при першій лактації

Інтенсивне вирощування телят

Інтенсивне вирощування телят, особливо перші 4 місяці життя, сприяє дуже високій молочній продуктивності вже в першій лактації. Проте, такий рівень інтенсивності вирощування можливо отримати за умов дотримання технологій вирощування телят та мінімізації людського фактора.
Докладніше
+5.6%
надої

Європейське силосування

Кормозаготівля - це основний процес виробництва продукції тваринництва. Для високої економічної ефективності основний корм має бути якісним та збалансованим.<br>
Докладніше
+12%
рентабельність

Управління водопоїнням

<br>
Докладніше